بازگشت

افتخارات آکادمی سفیر مهد دانش

حاصل سال ها تلاش تیم سفیر مهد دانش برای ارائه آموزش های باکیفیت

55000
نفر ساعت آموزش
12
استاد حرفه ای
2400
دانش پذیر
150
دوره حرفه ای

“همیشه در آرزوی این بودم که یک منبع فارسی و قابل اعتماد برای دسترسی به آموزش های ناب فنی و حرفه ای و علوم پزشکی ایجاد شود، سال ها تلاش کردم و اکنون آن منبع فارسی، آکادمی سفیر مهد دانش نام دارد.”

علی حیدری ، بنیانگذار سفیر مهد دانش

سفیر مهد دانش چیست؟

اموزشگاه سفیر مهد دانش یک آموزشگاه است که در زمینه ارائه دوره‌های آموزشی متنوع فعالیت می‌کند. این اموزشگاه به دانش‌آموزان امکان می‌دهد تا در رشته‌های مختلف از دپارتمان بر ، کامپیوتر ، تاسیسات ، اتوماتیک و کنکور و… مهارت‌های خود را بهبود بخشند.اموزشگاه سفیر مهد دانش متعهد است که با ارائه برنامه‌های آموزشی کیفی و متناسب با نیازهای دانش‌آموزان، آن‌ها را در مسیر یادگیری و توسعه فنی خود همراهی کند. در این موسسه، از اساتید و مدرسان با تجربه و متخصص در هر حوزه استفاده می‌شود تا بهترین امکانات آموزشی را برای دانش‌آموزان فراهم کند.اموزشگاه سفیر مهد دانش بر این باور است که یادگیری باید جذاب و تعاملی باشد و از روش‌های مدرن و کاربردی در اموزش استفاده می‌کند. با توجه به تمرکز بر کیفیت آموزش، این اموزشگاه پس از پایان دوره‌های آموزشی، به پشتیبانی از دانش‌آموزان می‌پردازد و سعی می‌کند تا در ارتقاء مهارت‌ها و دانش فردی آن‌ها نقش مؤثری داشته باشد.

رسالت آکادمی سفیر مهد دانش

 
  • ارائه آموزش با کیفیت : اموزشگاه سفیر مهد دانش به دانش‌آموزان خود امکان می‌دهد تا از برنامه‌های آموزشی با کیفیت و متناسب با استانداردهای آموزشی برخوردار شوند.
  • توسعه مهارت‌ها : این اموزشگاه با تمرکز بر توسعه مهارت‌های فنی ، عملی و عمومی دانش‌آموزان، آن‌ها را به شیوه‌ای فعال و تعاملی در یادگیری ترغیب می‌کند.

  • پشتیبانی پس از اتمام دوره‌ها: پس از پایان دوره‌های آموزشی، اموزشگاه سفیر مهد و دانش به پشتیبانی از دانش‌آموزان خود می‌پردازد و سعی می‌کند تا در ارتقاء مهارت‌ها و  ادامه تحصیل آن‌ها نقش مؤثری داشته باشد.

  • ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی: اموزشگاه سفیر مهد و دانش به رعایت و آموزش ارزش‌های اجتماعی و اخلاقی به دانش‌آموزان خود اهمیت می‌دهد .

تیم سفیر مهد دانش

ما آماده ارائه بهترین محصولات آموزشی هستیم...

به تیم ما بپیوند
رضایت نامه کاربران اقا

علی صادق پور

مدیر بخش پزشکی
رضایت نامه کاربران اقا

سجاد باقری

مدیر بخش مکانیک
رضایت نامه کاربران خانم

فاطمه جلیلیان

مدیر روابط عمومی
رضایت نامه کاربران خانم

سمانه حسنی

مدیر آموزش سفیر مهد دانش
رضایت نامه کاربران اقا

علی حیدری

بنیان گذار سفیر مهد دانش
دوره اتوماتیک در لیست دوره های فنی حرفه ای تهران ۱۴۰۲